מתחם שי לחג ומבצעי רכש

היריד לרכישות שי לחג ולמבצעי אושר ארגוני
אקספו תל אביב – 24/07/24

יריד משאבי אנוש מציע לכם מתחם מיוחד ובלעדי לענף "שי לחג", כולל תצוגת מוצרים ושירותים המוצעים לעובדים בהנחה ובתנאים מיוחדים. אנו מזמינים יצרנים ויבואנים של מוצרים ושירותים המתאימים לחג או כמוצרים שניתן לשווק במסגרת קידום רווחת עובדים, להשתתף באירוע זה. היריד מציע אפשרויות שיווק שונות, מכירות וקידום הצעות מכירה עוצמתיות.

היריד משמש פלטפורמה לשיווק מוצרים ושירותים למקומות עבודה, ומציע מגוון מוצרים ושירותים לרווחת העובדים והצעות שי לחג, שמוענק מדי שנה ל-5 מיליון עובדים. היריד הוא תערוכת ספקים ענקית המיועדת למנהלי משאבי אנוש, מנהלי רווחה וחווית עובד, וועדי עובדים וקניינים מוסדיים והוא מהווה פלטפורמה נוחה למתן הצעות למוצרים ושירותים, לאיסוף לידים חמים וליצירת התקשרויות עם לקוחות עתירי תקציב.

מועד היריד: 24/7/24
מרכז הירידים - אקספו תל אביב, ביתן 10

 

היריד מתקיים לקראת הרכישות הגדולות של שי לחג עבור חגי פסח וראש השנה ולקראת מבצעי הרכש הגדולים לעובדים, ומשולב בו וועידות גדולות עם משתתפים רבים המבטיחים מבקרים איכותיים, בהם וועידת ישראל למשאבי אנוש, וועידת יחסי עבודה, וועידת הרכש הארגוני בישראל.

מציגים ליותר - משלמים פחות

יריד משאבי אנוש מצטרף השנה ליריד הגדול והמוצלח לוועדי עובדים המעניק חשיפה כפולה והזדמנויות עסקיות יוצאות דופן למציגים שלנו. היריד המשולב מאפשר למציגים ליצור קשר עם לקוחות עתירי תקציב, בהם: מנהלי משאבי אנוש, מנהלי רווחה, קונים מוסדיים ומנהלי רכש מה שהופך אותו להזדמנות שאסור לפספס.


אם אתם יצרנים, יבואנים או נותני שירותים ויש לכם מה להציע למשאבי אנוש, למנהלים ולעובדים, אנו משוכנעים כי תמצאו עניין להשתתף בתערוכה ולהציג בפני באי היריד את המוצרים והשירותים שלכם תוך קידום הקשרים העסקיים בענף מבוקש זה.

לצורך רישום כמציגים ולמידע נוסף, אנא התקשרו אלינו בטלפון 1800-555200 או הקליקו כאן נשמח לענות על כל שאלה או הבהרה שתידרש.מגוון אפשרויות חשיפה במחירי חשיפה מוזלים:

מחיר עמדה עסקית: 6,930 ₪ במקום 7,200 ₪ לנרשמים עד 31/05/24

מחיר ביתן תצוגה בנוי 1,998 ₪ למ"ר (מינימום 4 מ"ר) במקום 2,498 ₪ למ"ר) עד 31/05/24

מחיר שטח תצוגה (שטח בלבד): 1,800 ₪ למ"ר (מינימום 4 מ"ר) לנרשמים עד 31/05/24

* ניתן להציב ביריד דיילת לחלוקת חומר (ללא מיקום) במחיר של 4500 ש"ח


* המחירים אינם כוללים מע"מ

• המחיר תקף עד תום ההרשמה המוקדמת 31/05/24
• למפרט טכני של סוג התצוגה יש להקליק על סוג התצוגה

למפת מיקומי הביתנים במתחם הכנסים: הקליקו כאן

למפת מיקומי הביתנים באולם התערוכה: הקליקו כאן


נשמח לענות על כל שאלה או הבהרה שתידרש

טלפנו 1800-555200, או הקליקו כאן