חשיפה ייחודית ואפשרויות שיווק ומכירה לקהל איכותי ומקצועי

תערוכת הספקים הגדולה בישראל למשאבי אנוש ואושר ארגוני image
הצטרפו לחזית החדשנות במשאבי אנוש: בואו להציג בתערוכת HR2024, תערוכת הספקים לתעשיית משאבי האנוש של ישראל

היריד ייערך באקספו תל אביב - 24/07/2024

המרכז הבינלאומי לכנסים שמח להחזיר את הפעילות העסקית של תעשיית משאבי אנוש ומקומות העבודה, בתזמון אסטרטגי ובכך לנצל את שוק משאבי האנוש המשגשג והביקוש הגובר לפתרונות, מוצרים ושירותים חדשים שיש בהם כדי לחזק את צורכי התעשיה ובכלל זה, חווית עובדים, ייעול תהליכי גיוס ושימור ועוד.

יצירת לידים והגברת מכירות:
בואו לעצב ולחדש את עתיד התעשיה בתערוכת HR2024. בואו לבנות קשרים בעלי ערך ולסגור עסקאות עם לקוחות פוטנציאליים מוסמכים המחפשים באופן פעיל פתרונות לניהול משאבי אנוש ורווחת עובדים!

יריד משאבי אנוש, יאפשר תצוגת ענק של מוצרים, שירותים ואסטרטגיות מתקדמות לתעשייה הדינמית של ניהול המשאב האנושי ורווחת העובדים בחברות היי-טק ובחברות המובילות.

לפרטים ולרישום מציגים  הקליקו כאן
או טלפנו עכשיו: 1800-555200לאתר היריד:  https://www.htf.co.il   

כמציג, מפרסם או נותן חסות תהיה לך הזדמנות:
  • להיפגש ולהתחבר פנים אל פנים עם מאות מנהלים ומקבלי החלטות מהחברות המובילות בישראל.
  • להציג הצעות בתחומים כמו טכנולוגיית משאבי אנוש, רווחת עובדים, שי לחג, אושר ארגוני, גיוס עובדים, מיתוג מעסיק, ניהול הסדרים פיננסים ופנסיונים, בריאות, פעילות ארגונית, תרבות פנאי, שירותי מזון, תיירות ועוד.
  • ליצור לידים חדשים, לטפח קשרים בעלי ערך עם לקוחות ושותפים פוטנציאליים.
  • לקדם את המותג שלכם באירוע המוביל של תעשיית משאבי אנוש וחווית עובדים של ישראל.
בעולם העסקים המהיר של ענף זה, חיבור בודד יכול להצית אלף הזדמנויות חדשות!
יריד משאבי אנוש HR2024, שנערך בשיתוף עם ועידת ישראל למשאבי אנוש, מזמין אתכם לבחור את חלל התערוכה שיתאים לאופי הפעילות שלכם ולמידת החשיפה המבוקשת.

ככול שתקדימו להזמין את שטח התצוגה, כך תוכלו ליהנות ממיקומים מועדפים ומחירי תצוגה מוזלים.

לפרטים ולרישום מציגים: 1800-555200 או הקליקו כאן.מאז השקתו הפך יריד משאבי אנוש לאחד האירועים הגדולים והחשובים של תעשיית משאבי אנוש בישראל, המושך אליו אלפי מבקרים בשנה. התערוכה המסחרית מתקיימת במקביל לוועידה מקצועית גדולה הכוללת 4 מסלולי תוכן והרצאות המועברות על ידי מומחים ומרצים מעוררי השראה. התערוכה בשילוב הוועידה, מאחדים את אנשי מקצוע בתעשייה תחת קורת גג אחת, ויוצרים לך ייתרון שיווקי וחשיפה איכותית!

בין מבקרי התערוכה נמנים סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי גיוס ומיתוג מעסיק, מנהלי חווית עובד, מנהלות רווחה ואושר ארגוני, קניינים, ארגוני עובדים, ועוד, המגיעים כדי לגלות מוצרים ושירותים של ספקי מוצרים מחברות מובילות ועד סטארט-אפים חדשניים, המציעים פתרונות חדישים לניהול ההון אנושי, פיתוח רווחה תאגידית, חווית עובדים, מיתוג, טכנולוגיות גיוס ועוד.


בשוק התחרותי של היום חשוב לא להישאר מאחור. הפכו את התערוכה למרכיב באסטרטגיית השיווק שלכם וקבלו גישה ישירה למקבלי החלטות בתעשיית משאבי האנוש. בואו להציג ולחשוף את ההצעות הייחודיות שלכם ללקוחות פנים אל פנים.

בנוסף מכסה התערוכה המקיפה שלנו גם: הצעות נופש ותיירות, הצעות למתנות שי לחגים (ראש השנה ופסח), רעיונות לפעילויות ארגוניות, אירועי גיבוש, הצעות לאירועי חברה ואירועים עסקיים, שירותי קייטרינג, ניהול פנסיה וחיסכון, חברות השקעה ונדל"ן, קורסים, הרצאות, כלי למידה, אומנים ומופעים ומוצרים ושירותים המקדמים אושר ארגוני לעובדים.

תמקסמו את החשיפה על ידי השתתפות ביריד HR2024 הכולל גם את יריד הוועדים המצליח לקניות מרוכזות ואירועי חג. תיהנו מחשיפה כפולה והזדמנויות מכירה יוצאות דופן, תוך שיתוף פעולה עם קהל איכותי ומקצועי.

בחרו מבין אפשרויות חשיפה שונות כדי להתאימה לצרכים ולתקציב שלכם. נרשמים מוקדם ונהנים מתעריפים מוזלים וממיקומים מועדפים. אל תפספסו - הירשמו עכשיו!
לפרטים והרשמת מציגים חייגו עכשיו 1800-555200 או לחצו כאן.היריד מחולק למתחמים ואזורי תצוגה עפ"י תחומי התעניינות המבקרים:


לרשות המציגים עומד מגוון אפשרויות חשיפה, מעמדה עסקית ועד לשטחי תצוגה ענקיים לפי הצורך והתקציב!

למקדימים להירשם מוצעים שטחי תצוגה במחיר מוזל ובמיקומים מועדפים. מהרו להירשם!

לפרטים ולרישום מציגים טלפנו: 1800-555200 או הקליקו כאן.


 


קהלי היעד:
ביריד מבקרים אלפי מבקרים ואנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש, אושר תאגידי, רווחה, חווית עובדים, מיתוג, גיוס, רכש, הדרכה, ארגוני עובדים, לוגיסטיקה, שרשרת אספקה, תפעול ועוד.

כספק, יצרן, יבואן או ספק שירות, אל תחמיצו את ההזדמנות הזו להציג את המוצרים והשירותים שלכם לקהל מגוון וליצור קשרים עסקיים יקרי ערך בתעשייה משגשגת זו.

לפרטים ולרישום מציגים טלפנו: 1800-555200 או הקליקו כאן